FK Trebič – FK Rtanj 8:0

Izgleda da fudbaleri u Okružnoj ligi Sokobanje ne žele na zimsku pauzu, pa igraju prijateljske utakmice. Jedna prijateljska utakmica igrala se na Podini izmedju FK Trebiča i jesenjeg prvaka Okružne lige FK Rtnja iz Vrmdže…

FK Trebič demolirao je FK Rtanj sa čak 8:0.Ukratko o utakmici. Utakmica je odigrana po lepom vremenu idealnom za fudbal. Obe ekipe su nastupile bez nekoliko standardnih prvotimca. Igrači FK Trebiča su u ovoj utakmici uspeli najzad da reše najveći problem u dosadašnjem delu prvenstva-neefikasnost. Sve linije tima su odlično funkcionisale tako da je već na poluvremenu rezultat bio 4-0 za Trebič uz nekoliko promašenih izglednih prilika igrača Trebiča. Iako su u drugom poluvremenu rezervisti ušli tempo igre nije opao pa ne čudi krajnji rezultat 8:0. Strelci za FK Trebič su bili: Prvulović 4 gola, Djurdjević 2 gola, Milan Miletić i Kostadinović.