Odigrano 15. kolo Opštinske fudbalske lige

opstinska liga fudbal sokobanja
Odigrano je 15. kolo Opštinske lige u fudbalu, izgleda da su strelci bili još pod uticajem Praznika rada pa su izostali golovi, na 6 utakmica postignuto je…
samo 17 golova u odnosu na prošlo kolo kad je bio čak 30 golova. Igrali su se nekoliko derbija, a bilo je i   iznenadjenja.
FK Trebič je igrao protiv iskusne ekipe FK Omladinca iz Blendije koja se u zimskom prelaznom roku znatno pojačala, i izgleda da je ekipa FK Trebiča specijalizovana za preokrete, posle vodjstva FK Omladinca od 1:0 u prvom poluvremenu i znatno bolje igre, u drugom delu FK Trebič je dodao gas i dao 2 gola i završio utakmicu još jednom pobedom koja ih je dovela na samo 3 boda od vodeće Sloge, koja je u još jednom derbiju kola, izgubila od FK Bukovika sa 1:0 na svom terenu.
FK Mladost iz Resnika još jednom je pokazala da je najefikasnija ekipa u ligi, pobedili su na svom terenu ekipu FK Pobede iz Trubarevca sa čak 7:2, u dve utakmice 15 golova, impresivno. Ovom pobedom FK Mladost se primakao na samo 2 boda od vodeće Sloge, tako da će borba za prvo mesto bitri neizvesna.
A bilo je i nekoliko iznenadjenja. Poslednje plasirano FK Jedinstvo iz Mužinca pobedilo je dojučerašnjeg lidera na tabeli i jesenjeg prvaka ekipu FK Rtnja sa 1:0, dok je FK Palilulac pobedio ekipu FK Slemena sa 1:0 i to sa igračem manje od 13 minuta.