FK Trebič ispao iz Kupa Srbije

fk trebic fk rtanj
FK Trebič izgubio je od FK Rtnja sa 4:1 u okviru Kupa Srbije i tako završio svoje učešće u Kupu Srbije…
Iako rezultat to ne govori ovo je bila jedna od najboljih partija Trebica u ovoj sezoni.Briljantnom taktikom svi napadi Rtnja su vec na 30 metara od gola Trebica neutralisani dok su iz kontranapada stvarane izuzetno povoljne sanse.Jedna takva je i pretvorena u pogodak za vodjstvo Trebica.Strelac Djurdjevic.Redjale su se sanse Trebica ali golman Rtnja je sa pravom pokazao zasto je jedan od najtalentovanijih golmana u regionu.Sa druge strane stoperski par Krstic-Cvetanovic nisu dozvoljavali napadacima Rtnja da ozbiljnije ugroze gol Trebica.I kada se ocekivao kraj poluvremana hladan tus za Trebic.Losa postavka igraca Trebica kod slobodnog udarca Rtnja je dovela do toga da golman Miletic primi gol iz ne nesto narocito opasnog suta.Tim rezultatom je zavrseno prvo poluvreme.U nastavku je ekipa Trebica usla jos zesce u utakmicu i konstantnim pritiskom nije dozvolila nijednu akciju igraca Rtnja a sa druge strane dugo cemo zaliti za sansom koju je propusto Petrovic kada se nasao 1 na 1 sa golmanom Rtnja.I kad su svi ocekivali da Trebic povede primili smo gol iz skracenog kornera koji je cak i smesniji od onog prvog.Moramo napomenuti da golman Miletic ne snosi krivicu za golove.Nakon toga svi igraci Trebica su krenuli u napad,promasivane su sanse a kao najbolja za izjednacenje je bio lob udarac Nikolica koji je zavrsio za malo iznad precke.Igraci Rtnja su iskoristili veliki prostor u odbrani Trebica i do kraja postigli jos 2 pogotka.Moramo napomenuti da je glavni sudija propustio priliku da iskljuci igraca gostiju jos u 30.minutu utakmice kao i jedan podignut pasivni ofsajd u situaciji kada je nas igrac izaso 1 na 1 sa golmanom.Sve u svemu nisu nam sudije krive za promasene sanse i na kraju mozemo biti zadovoljni prikazanom igrom i cinjenicom da ova ekipa ima lepu buducnost.

Za ekipu Trebica na ovoj utakmici nastupili su:Miletic Nikola,Djurdjic,Petkovic,Cvetanovic,Krstic,Nikolic Dragan,Zivanovic,Djurdjevic,Nikolic Marko,Bogojevic,Petrovic.U igru su jos ulazili Miletic Milan,Kostadinovic i Ristic.