FK “Ozren“ remizirao sa FK Trstenikom PPT

fk ozren
FK Ozren je odličnom igrom na svom terenu osvojio bod, 1:1, protiv drugoplasirane ekipe lige Trstenika PPT…
Utakmici je prisustvovo veliki broj gledaoca uprkos lošem vremenu,kiši a i gradu zbog kojeg je utakmica prekinuta na 10 minuta. FK Ozren je otvoreno ušao u utakmicu protiv dosta jačeg protivnika, dosta šansi je bilo i na jednoj i na drugoj strani, ali je rezultat, čini nam se, realan.  Gosti su poveli u prvom poluvremenu,a FK Ozren je izjednačio u gotovo zadnjim sekundama utakmice. Ako FK Ozren nastavi da pruža ovakve partije, možemo se nadati opstanku u ligi. Posle ove utakmice FK Ozren se nalazi na 15. mestu Pomoravsko-Timočke zone sa osvojenih 20 bodova. Prva je i dalje Sloga iz Despotovca. Evo kompletnih rezultata 21.kola:
Đerdap 0:0 Trudbenik
Pepeljevac 2:1 Borac
Sloga (Ć) 2:1 Kablovi
Sloga (D) 7:1 Rudar (B)
Slatina (B) 3:0 Temnić
Trgovački 3:1 Timočanin
Ozren 1:1 Trstenik PPT
Bor 1:0 Trajal