FK Ozren poražen od SFS borca

fk ozren sfs borac
FK “Ozren“ je izgubio od SFS Borca iz Paraćina u 23. kolu Pomoravsko-Timočke zone sa ubedljivih 4:0 iako je imao šansu da izvuče bar remi…
Utakmica je odigrana na Podini pred oko 200 gledaoca, teren je bio tvrd i vrlo težak za igru, uz to je i duvao jak vetar što nije odgovaralo ni jednom ni drugom timu. SFS Borac je veoma rano došao u vodjstvo, već na samom početku utakmice. Nakon toga redjali su se napadi FK Ozrena kao na traci, ali bez uspeha. Sredinom prvog poluvremena, sudija je propustio da odsvira očigledan penal, kada je jedan igrač SFS Borca u svom šesnaestercu igrao rukom. Poluvreme je završeno tim rezultatom 1:0 za goste.
U drugom poluvremenu ista priča, SFS Borac praktično bez ijedne šanse, a FK Ozren i dalje napada. Igrao se 15 minut drugog poluvremena kada je prilikom jedne šanse FK Ozrena jedan igrač SFS Borca igrao rukom u šesnaestercu, a sudija brže bolje pokazao na belu tačku, da bi kompenzovao propušteno iz prvog poluvremena. Izvodjač jedanaesterca je Mihajlo Manojlović, koji je na žalost igrača i pristalica FK Ozrena pogodio golmana u nogu, i propustio šansu da poravna rezultat. To je potpuno ubilo moral igračima FK Ozrena i od tog trenutka postoji samo jedan tim na terenu, SFS Borac. Utakmicu je karakterisao i veliki broj prekršaja i povreda, jedan igrač SFS Borca je povredio nogu početkom drugog poluvremena, pa je morao u Hitnu pomoć. Interventna jedinica Hitne pomoći je morala još jednom da interveniše kada je posle jednog starta uz desnu aut liniju ostao da leži igrač FK Ozrena Vojkan Kuzmanović, koji je nažalost polomio ruku. Želimo mu brz oporavak.
Kao što smo rekli, do kraja utakmice postojao je samo tim SFS Borca, šanse su se redjale, ali su i golovi padali, tako da je krajnji rezultat možda i dobar po FK Ozren. Koliko loše je FK Ozren igrao u tom zadnjem delu utakmice govori i podatak da su skoro svi navijači kod 3:0 za goste počeli da napuštaju tribine.
FK Ozren je posle ove utakmice ostao na 16. mestu tabele sa osvojenih 20 bodova. FK Ozren sledeću utakmicu igra protiv Morave iz Ćuprije u Ćupriji. Poželimo im više sreće nego danas.