FK Ozren pobedio Slogu iz Ćićevca

fk ozren sloga
FK Ozren je pobedio FK Slogu iz Ćićevca sa 4:3 u 30. kolu Pomoravsko-Timočke zone…
Utakmica je odigrana po lepom vremenu i uz brojnu podršku navijača Ozrena. FK Ozren je dobro otvorio utakmicu i već posle pola sata igre vodio sa 2:0, oba gola je dao Milan Urošević posle identičnih akcija. Pred kraj prvog poluvremena FK Sloga je uspela da smanji vodjstvo na 2:1. U drugom poluvremenu ista priča, FK Ozren opet napada i ubrzo postiže još dva gola, strelci N. Petković i M. Petrović. I kad se činilo da je utakmica gotova i da je rezultat 4:1 za FK Ozren nedostižan, FK Sloga se budi, mada možda su joj u tome i pomogli igrači Ozrena koji su se povukli i branili vodjstvo, i postiže dva gola i smanjuje na 4:3. Dobar rezultat za gledaoce ali i za neizvesnu završnicu, koja je obilovala velikim brojem prekršaja, ali FK Ozren je uspeo da sačuva vodjstvo i da uzme sva tri boda na ovoj utakmici.
Posle ovog kola FK Ozren ima 29 i nalazi se na 17 mestu tabele. Ostalo je još 4 kola do kraja, a FK Ozren još ima teoretske šanse da se spasi ispadanja iz zone. Mada ima težak raspored do kraja, prvo gostuje Pepeljevcu, pa dočekuje Djerdap, pa gostuje Borcu iz Bivolja i na kraju dočekuje Kablove. Mada još je pitanje i koliko klubova ispada iz lige, ako ispadaju 3 FK Ozren ima šanse, jer ispred Ozrena nalazi se Trudbenik sa 31 i  Rudar Bor sa 32 boda, što je dostižno. Ali ako ispadaju 5 kluba situacija je dosta teža. Mada treba pobediti i u narednim utakmicama. Držimo im palčeve.