FK Ozren izgubio od BSK Bogovine

bsk bogovina fk ozren
U okviru kupa Srbije danas su se sastali BSK Bogovina i FK Ozren, bolja je bila BSK Bogovina koja je pobedila posle boljeg izvodjenja penala…
Po možda najboljem terenu u ovom kraju Srbije, i po lepom vremenu idealnom za fudbal, FK Ozren je u prvom delu igre pa sve do 80-tog minuta bio bolji tim na terenu. Utakmica je počela idealno za FK Ozren, jedan igrač BSK Bogovine je isključen već u 13. minutu. Igrači FK Ozrena su uspešno realizovali svoju nadmoć na terenu sa dva pogodka u prvom poluvremenu, golovima Milana Uroševića i Miloša Petrovića. Taj rezultat je bio aktuelan sve do 80-tog minuta kad su igrači BSK Bogovine za 10 minuta uspeli da poravnaju rezultat na 2:2. To je bio i konačan rezultat ove utakmice. Pristupilo se izvodjenju jedanaesteraca, gde su igrači BSK Bogovine postigli 4 gola a igrači FK Ozrena samo 1, jedini uspešni izvodjač je bio Nemanja Petković. Tako je FK Ozren završio svoje učešće u Kupu Srbije.